MŻMP ORC załóg dwuosobowych 2019 przeszły do historii

Jakub Marjański i Artur Burdzej na jachcie „Busy Lizzy” zwyciężyli w Morskich Żeglarskich Mistrzostwach Polski ORC załóg dwuosobowych, które 11 sierpnia zakończyły się w Sopocie.

[FILM] Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC załóg dwuosobowych

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC załóg dwuosobowych trwają w Sopocie. Po dwóch dniach rywalizacji na dystansach krótkim i średnim, w piątek 9 sierpnia załogi wystartowały do zmagań...

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski – rywalizacja już trwa!

W środę 7 lipca, o godzinie 10 nastąpiło uroczyste otwarcie Morskich Żeglarskich Mistrzostw Polski ORC Załóg Dwuosobowych. Bazą regat jest sopocka marina a w inauguracji zawodów wzięli udzia...

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski na start

Wczoraj wszystkie startujące jachty zameldowały się w Sopocie i przeszły kontrolę bezpieczeństwa oraz pomiary ORC. Dziś oficjalnie rozpoczynamy regaty o 10:00.

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC Załóg Dwuosobowych – prezentujemy załogi

7 załóg stanie do rywalizacji o trofea Morskich Żeglarskich Mistrzostw Polski ORC Załóg Dwuosobowych. Regaty wystartują 7 sierpnia, a dziś przedstawiamy sylwetki uczestników tych zawodów.

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski – duety na start!

7 sierpnia wystartują Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC Załóg Dwuosobowych. Regaty rozgrywane będą w ramach Morskiego Żeglarskiego Pucharu Polski oraz cyklu Off-Short Racing.